Tak karnawał się zaczyna.

Każdy maskę w ręku trzyma

i wybiera się na bal.

Będzie tańczyć wiele par.

15 stycznia w naszym przedszkolu odbył się Bal karnawałowy dla dzieci. Zaraz po śniadaniu kolorowe, bajkowe postacie zaczęły pojawiać się na dużej sali. Były wśród nich: księżniczki, motylki, królewny, policjanci, piraci, strażacy, kowboje i wiele innych ciekawych postaci. Wystrój sali wprowadził w karnawałowy nastrój i zachęcał do wesołej zabawy. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała wszystkich do tańca. Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach, przygotowanych przez zespół muzyczny państwa Witowskich. Podczas przerwy w balu dzieci mogły chwilę odpocząć i napić się soku. Po krótkiej przerwie wszyscy wrócili do zabawy. Dzieci bawiły się wspaniale z uśmiechem i namalowanym serduszkiem na twarzy. Taka zabawa to niezapomniane przeżycia nie tylko dla dzieci ale i pań.

Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci.