Bal Karnawałowy

zawsze idziemy na bale.

Każde dziecko duże małe,

lubi bale w karnawale.

Już od samego rana w naszym przedszkolu było bardzo wesoło, słychać było skoczną muzykę zachęcająca do zabawy. Zaraz po śniadaniu na dużej sali spotkały się królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, strażacy, policjanci, pirataci… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było trudno. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami. Nad całością czuwał zespół muzyczny państwa Witowskich. W przerwie balu dzieci mogły napić się soku oraz zjeść coś słodkiego. Wystrój sal wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Bal dostarczył wszystkim wiele radości.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych karnawałowych strojów.