Dzień Dziecka to jeden z najfajniejszych dni dla wszystkich dzieci.

W tym roku uroczystość Dnia Dziecka obchodziliśmy w przedszkolu 30 maja.

Pierwszą atrakcją tego dnia był występ artystów cyrkowych. Dzieci mogły podziwiać sztuczki cyrkowe oraz akrobatykę. Bardzo podobał się także wąż, którego każdy mógł dotknąć. To wspaniałe artystyczne wydarzenie sprawiło wszystkim wiele radości.

Następnie gościliśmy w przedszkolu zagórowskich gimnazjalistów z Klubu Miłośników Książki, którzy pod okiem p. H. Kierzek przygotowali dla dzieci przedstawienie pt. „Z życia bocianów”.

Nasi przedszkolacy zaprezentowali się również w tańcach i piosenkach, które ćwiczyli przez cały rok szkolny na zajęciach rytmicznych u p. Kingi Majewskiej.

Nie zabrakło także lodów oraz kolorowych balonów.

Mimo lekko deszczowej pogody uroczystość udała się znakomicie.

Dziękujemy gimnazjalistom i p. H. Kierzek za kolejne urocze przedstawienie oraz p. Jackowi Burdzie za nagłośnienie naszej uroczystości.