Hej kolęda, kolęda...

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu – dzieci i pań, nim na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka.

22 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pod hasłem „Hej kolęda, kolęda…”.

Zaraz po śniadaniu wszyscy zebraliśmy się na dużej sali, aby wspólnie kolędować. Każda grupa zaśpiewała wcześniej wybraną i przygotowaną kolędę. Kolędy solo lub w parach śpiewały także panie.

Aby podkreślić powagę uroczystości tego dnia wszyscy byliśmy ubrani na biało.

Na koniec pani dyrektor Radosława Janicka złożyła wszystkim zebranym bożonarodzeniowe życzenia.

Po uroczystości dzieci i panie udały się do swoich sal na wigilijne poczęstunki.

Nad całością spotkania czuwały panie: Magdalena Ligocka, Iwona Grzeszczak i Karolina Kramska.