Hej, kolędy to czas!

19 grudnia w naszym przedszkolu zapanował magiczny nastrój, kiedy to dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola spotkali się na wspólnym kolędowaniu. To niezwykle piękne widowisko w wykonaniu naszych przedszkolaków, wprawiło nas w świąteczny nastrój. Dzieci zaśpiewały wesołe pastorałki o pastuszkach, a także poważne kolędy chwalące Narodzenie Pana. Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci i pań. Następnie każda grupa udała się do swojej sali, aby zjeść świąteczny obiad, przy pięknie udekorowanych stołach. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem i składanie sobie świątecznych życzeń. Dzieci smakowały potraw wigilijnych przygotowanych przez nasze panie kucharki.