I WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI

28 kwietnia po raz pierwszy na naszym przedszkolu odbył się konkurs piosenki. Celem konkursu było: propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci, promocja młodych wykonawców oraz ich talentów, a także wyłonienie kandydatów do reprezentowania naszego przedszkola na konkursie piosenki „Do-re-mi” w Słupcy.

W konkursie wzięły udział:

- grupa Misie z piosenką „Baloniki”

- grupa Biedronki z piosenką „Szczotka, pasta”

- grupa Kotki - Marta Karolak z piosenką „A ja wolę moją mamę”, Marta Grzeszczak z piosenką „Małe czerwone jabłuszko”

- grupa Jeżyki - Ania Nowaczyk z zespołem z piosenką „Wiosna w ogródku”

- grupa Motylki - Alicja Waszak z piosenką „Czarne jagódki”

- grupa Żabki: Martynka Sroka z zespołem z piosenką „Wiosenny deszcz”, Marysia Parus z zespołem z piosenką „Małpia przygoda”, Roksana Kruczkowska z zespołem z piosenką „Jestem sobie przedszkolaczek”

- grupa Pszczółki: Jakub Nowakowski z piosenka „Polka komputerowa”, Aleksandra Bugajczyk z piosenką „Piłka Oli”, Dominika Nikiel z piosenką „Skaczące nutki”

Wszystkie dzieci pięknie zaprezentowały swoje umiejętności. Komisja w składzie: dyrektor przedszkola – Radosława Janicka, Iwona Będkowska – pracownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie, Anna Gałdecka – nauczyciel przedszkola, Patrycja Antkowiak - intendentka, miała bardzo trudny wybór. Wreszcie po burzliwych obradach wyróżniono trzech reprezentantów: Martę Karolak, Martynę Srokę i Jakuba Nowakowskiego. Wszystkie dzieci dostały dyplomy i słodki upominek.

Wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy!