III Przegląd Logopedyczny

19 czerwca 2017r. w naszym przedszkolu odbył się III Przegląd Logopedyczny „Językowe wygibasy”. Przegląd logopedyczny prowadziły panie: Arleta Zawal i Iwona Grzeszczak. W przeglądzie wzięły udział 5-latki, które przez cały rok szkolny pracowały na zajęciach logopedycznych z przedszkolnym logopedą – p. Moniką Bryk – Dropińską.

Dzieci zaprezentowały wiersze, których uczyły się podczas indywidualnych zajęć logopedycznych. Na koniec uroczystości otrzymały dyplomy za całoroczną pracę na zajęciach i udział w przeglądzie. Pani Dyrektor pogratulowała dzieciom uzyskania postępów w kształtowaniu prawidłowej mowy i zachęcała do dalszej pracy.

Gratulujemy dzieciom udanych występów oraz dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do udziału w Przeglądzie i przygotowanie wspólnie z dziećmi przepięknych prac plastycznych.