Koncert w Domu Pomocy Społecznej

W dniu 11 lutego przedszkolaki z grup „Żabki”, „Pszczółki” i „Jeżyki” wraz ze swoimi paniami Anną Gałdecką, Anna Zawal i Magdaleną Ligocką udały się z programem artystycznym do Domu Pomocy Społecznej w Zagórowie. Występ był wcześniej zapowiedziany i wyczekiwany zarówno przez dzieci jak i podopiecznych DPS. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne recytując, tańcząc i śpiewając piosenki. Dzieci złożyły również pensjonariuszom DPS życzenia z okazji niedawnego Święta Babci i Dziadka. Podczas przedstawienia na twarzach Seniorów można było zauważyć wzruszenie i nutkę zamyślenia. Po występie dzieci otrzymały gromkie brawa oraz słodycze. Spotkanie to miało na celu kształtowanie wśród najmłodszego pokolenia szlachetnej i otwartej postawy wobec ludzi starszych, schorowanych i często samotnych.