Koncert w Domu Pomocy Społecznej

8 marca z okazji Dnia Kobiet dzieci z grup: Kotki, Jeżyki i Motylki wraz ze swoimi paniami, wybrały się do Domu Pomocy Społecznej w Zagórowie z programem artystycznym dla mieszkańców tego domu. Były wierszyki, tańce i piosenki o różnej tematyce. Jednak tematem przewodnim była babcia i dziadek Nie zabrakło również piosenki z lat młodości pensjonariuszy, która bardzo poruszyła ich serca. Wszyscy z dużą uwagą, zainteresowaniem i wzruszeniem oglądali występ przedszkolaków. W prezencie dzieci wykonały dla pensjonariuszy papierowe kwiatki, które wręczyły na zakończenie. W podziękowaniu za koncert mali artyści, oprócz braw otrzymali mieszankę cukierków.

Głównym celem tego spotkania było sprawianie radości innym, a także uczenie dzieci szacunku dla osób starszych.