Pasowanie

14 listopada 2014 roku najmłodsze dzieci z naszego przedszkola przeżyły swoją pierwszą, ważną uroczystość. W tym dniu 3- latki „Misie” i „Biedronki” przystąpiły do Pasowania. Maluchy wraz ze swoimi Paniami: Arletą Zawal, Aleksandrą Samsonowską, Iwoną Grzeszczak, Małgorzatą Marcjan przygotowały część artystyczną, a były to tańce i piosenki. Po wspólnych konkursach i zaprezentowaniu swoich umiejętności uroczyście przystąpiły do ślubowania.Aktu pasowania dokonała Dyrektor Przedszkola Pani Radosława Janicka, wręczając każdemu dziecku medal z napisem „Pasowanie 2014”. Na uroczystości, oprócz całej społeczności przedszkolnej nie zabrakło również Przewodniczącej Rady Rodziców naszego przedszkola Pani Moniki Wota – Wiatrowskiej. Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń, a wystrój sali, stroje dzieci, czerwony dywan i uroczysta atmosfera podkreśliły doniosłość tego wydarzenia.