Pasowanie na Przedszkolaka dzieci 3 – letnich

19 listopada najmłodsze dzieci naszego Przedszkola zostały Pasowane na Przedszkolaka. Maluchy z grupy „Żabki” z paniami Anną Gałdecką i Karoliną Kramską i „Pszczółki” z paniami Anną Zawal i Karoliną Kramską czekały na ten dzień z niecierpliwością. Na dużą salę przybyły przedszkolaki, pani Dyrektor Radosława Janicka, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Monika Wota – Wiatrowska, panie nauczycielki i pracownicy przedszkola. Dzieci powitały wszystkich zgromadzonych wierszem i poprosiły o wsparcie oklaskami. Po odśpiewaniu Hymnu Przedszkola pani dyrektor „zaczarowanym” ołówkiem dokonała aktu pasowania. Następnie 3 - latki zaprezentowały wszystkim swoje umiejętności, zaśpiewały piosenkę „Liście w parku” oraz recytowały wierszyk „Mam trzy latka”. Na zakończenie wszystkie przedszkolaki bawiły się wspólnie przy piosence poznanej na zajęciach języka angielskiego. Po uroczystości czekał na „nowych” przedszkolaków poczęstunek przygotowany z pomocą rodziców.