Pasowanie na Przedszkolaka z Pluszowym Misiem

27.11.2017r. w naszym przedszkolu odbyło się Święto Pluszowego Misia połączone z uroczystością Pasowania na Przedszkolaka.

Tego dnia wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione pluszaki, aby wspólnie z nimi spędzić święto, zaśpiewać i zatańczyć.

Dla naszych najmłodszych przedszkolaków z grup „Misiów” i „Pingwinków” najważniejszym wydarzeniem w tym dniu było „Pasowanie na Przedszkolaka”.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny, w którym pokazały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Zabawa przebiegła w wesołej, przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę, a pani dyrektor Radosława Janicka pasowała wielką kredką wszystkie maluszki na Przedszkolaków. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz czekoladowe misie Lubisie.

Zgodnie z tradycją naszego przedszkola wszystkie nowoprzyjęte dzieci otrzymały pluszowe misie, które będą im towarzyszyć podczas zajęć przez wszystkie przedszkolne lata. Na koniec edukacji przedszkolnej dzieci zabiorą pluszowych przyjaciół do domu. Pluszowe misie zostały zakupione przez Radę Rodziców, a wręczyła je przewodnicząca Rady Rodziców pani Izabela Goślińska.

Uwieńczeniem dnia był słodki poczęstunek.