Podsumowanie Kiermaszu Świątecznego

W dniach 10 - 20 grudnia 2014 r. po raz pierwszy na terenie naszego przedszkola zorganizowany został Kiermasz Świąteczny. Pragniemy poinformować Państwa, że dzięki hojności rodziców, dziadków, pracowników przedszkola i innych darczyńców udało nam się zebrać aż 852 zł., z czego koszt zakupionego materiału wyniósł 349,67 zł, łącznie pozostało: 502, 33zł. Uzyskane środki pieniężne zostaną w całości przeznaczone na zakupienie przyborów i materiałów plastycznych służących dzieciom z naszego przedszkola. Bardzo dziękujemy za wsparcie finansowe i mamy nadzieję, że wykonane przez nas ozdoby wzbogaciły wystrój Państwa domów i cieszyły oko wszystkich gości. Pozdrawiamy i już zapraszamy do udziału w kolejnych kiermaszach, które planujemy zorganizować!

Panie i dzieci z grupy „Żabek” i przedszkolaki

z kółka plastycznego „Kolorowa Kraina Przedszkolaka”

prowadzonego przez mgr Aldonę Gałdecką