Podsumowanie Świątecznego Kiermaszu

Po raz kolejny w naszym przedszkolu odbył się Kiermasz Świąteczny zorganizowany przez panią Aldonę Annę Gałdecką i dzieci z kółka plastycznego „Kolorowa Kraina Przedszkolaka”.Tak, jak w ubiegłym roku kiermasz cieszył się powodzeniem i wprowadził wszystkich w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Każdy mógł zakupić niepowtarzalne kartki świąteczne, stroiki, świeczniki, serwetniki oraz pachnące pierniczki.

Wspólnie udało nam się zebrać kwotę 1180,00 zł. Koszt zakupionego materiału wyniósł 392,75 zł. Zatem łącznie pozostało: 787,25 zł. Fundusze pozyskane z kiermaszu zostaną przeznaczone na zakupienie materiałów i przyborów plastycznych dla naszych przedszkolaków. Dziękujemy wszystkim rodzicom, pracownikom przedszkola, dzieciom oraz gościom przedszkolnego kiermaszu świątecznego za zaangażowanie, udział, ofiarność i wsparcie finansowe.

Dziękujemy!!!