Powitanie wiosny

W dniu 23.04.2015r. odbyło się powitanie długo oczekiwanej wiosny. Wszystkie grupy spotkały się na dużej sali, aby odczytać tajemniczy list od Pani Wiosny.

Następnie dzieci z każdej grupy brały udział w wielu konkurencjach. Wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły jak również dopingowali swoim kolegom i koleżankom z grupy. Bardzo ciekawym zadaniem okazało się projektowanie grupowego wiosennego drzewa.Podczas wspólnych zabaw i konkurencji dzieci wspólnie z paniami mówili wiosenne okrzyki: ,,- Znasz zielony? - Znam! - Masz zielony? - Mam! Jaka jest wiosna? - Radosna!" Nieodłącznym elementem wspólnych zabaw było śpiewanie wiosennych piosenek, które dzieci bardzo dobrze znają. Kulminacyjnym punktem był wspólny korowód na placu przedszkolnym z Marzanną.

Na koniec spakowano Marzannę i wysłano na Antarktydę, by powróciła dopiero za rok.