Pożegnanie przedszkola przez dzieci 5-letnie

22 czerwca 2017r. w sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola przez dzieci 5-letnie z grup: Misiów, Biedronek i Wiewiórek. Uroczystość odbyła się z udziałem Rodziców oraz zaproszonych gości.

Dzieci zaprezentowały występ artystyczny przygotowany pod okiem pań: Arlety Zawal, Iwony Grzeszczak, Małgorzaty Marcjan oraz Agnieszki Sobczak. W wielu oczach zakręciły się łzy wzruszenia, ponieważ wszyscy spotkali się w takim gronie po raz ostatni. Od września dzieci rozpoczną edukację w szkole podstawowej.

Pani Dyrektor Radosława Janicka oraz nauczycielki dziękowały Rodzicom za kilkuletnią współpracę, a dzieciom życzyły samych sukcesów na kolejnych etapach edukacji.