A A A

Przegląd Piosenki Przedszkolnej

      15 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Piosenki Przedszkolnej. Celem przeglądu była promocja młodych talentów oraz wyłonienie dzieci, które będą reprezentować przedszkole w Festiwalu Piosenki Przedszkolnej Do – Re – Mi. W przeglądzie zaprezentowały swoje umiejętności dzieci z wszystkich grup. Wystąpiły zespoły i soliści.

      Jury w składzie pani Iwona Bętkowska – instruktorka MGOK, pani Sylwia Głuchowska – Rada Rodziców przy Przedszkolu, pani Radosława Janicka – dyrektor przedszkola i pani Anna Matuszewska - kucharka po długich i burzliwych obradach do powiatowych eliminacji nominowało: Martę Karolak i Martę Grzeszczak z grupy „Kotki” oraz Oliwię Marciniak z grupy „Biedronki”.

      18 maja w Miejskim Domu Kultury w Słupcy odbyły się Powiatowe Eliminacje Festiwalu Piosenki Przedszkolnej Do – Re – Mi. Oliwia Michalak zaprezentowała piosenkę „Biedronka Lola”, Marta Grzeszczak zaśpiewała piosenkę „Czekoladowa historyjka”. Marta Karolak wykonała piosenkę pt. „Walczyk szczęśliwych dzieci” i wyśpiewała sobie nominację do kolejnego etapu. 5 czerwca Marta zaprezentowała swoje umiejętności podczas Rejonowych eliminacji w Koninie. Wszystkie przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola trzymali kciuki. Marcie gratulujemy talentu i zdobytych wyróżnień.


 stat4u