Rozwiązanie konkursu plastycznego pt. „Czy miś duży, czy miś mały do zabawy doskonały”

Z okazji Święta Pluszowego Misia Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Słupcy tradycyjnie organizuje konkurs plastyczny. Od kilku już lat nasze przedszkolaki biorą w nim liczny udział. W tym roku konkurs odbywał się pod hasłem „Czy miś duży, czy miś mały do zabawy doskonały”. Do pierwszego etapu konkursu wpłynęło kilkadziesiąt przepięknych prac, z których jury w składzie: pani Arleta Zawal, pani Aldona Gałdecka i pani Anna Zawal wybrało 12 (zgodnie z regulaminem konkursu). Zostały one przekazane do Przedszkola w Słupcy. Nagrody w postaci dyplomu i pluszowego misia otrzymało 5 dzieci z naszego Przedszkola: Zuzanna Przybyła z grupy Żabki, Antonina Leśniewicz i Martyna Zehner z grupy Biedronki, Alicja Waszak z grupy Motylki i Antonii Słowiński z grupy Kotki. Specjalne wyróżnienie – dyplom i puzzle - otrzymała Zuzanna Nowińska z grupy Pszczółki. Nagrodzone dzieci wzięły udział we wspaniałej uroczystości z okazji urodzin Misia zorganizowanej przez Przedszkole nr 1 w Słupcy. Pani dyrektor Radosława Janicka podziękowała organizatorom za zaproszenie i wspaniałą zabawę.