Zakończenie przedszkola przez dzieci 5-letnie

21 czerwca 2018r. w sali kinowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Zagórowie odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola przez dzieci 5-letnie z grup: Pszczółek, Żabek, Wiewiórek i Jeżyków. Uroczystość odbyła się z udziałem Rodziców oraz zaproszonych gości.

Dzieci zaprezentowały występ artystyczny przygotowany pod okiem pań: Anny Zawal, Anny Gałdeckiej, Karoliny Kramskiej, Małgorzaty Marcjan oraz Magdaleny Ligockiej. W wielu oczach zakręciły się łzy wzruszenia, ponieważ wszyscy spotkali się w takim gronie po raz ostatni. Od września dzieci rozpoczną edukację w szkole podstawowej.

Pani Dyrektor Radosława Janicka oraz nauczycielki dziękowały Rodzicom za kilkuletnią współpracę, a dzieciom życzyły samych sukcesów na kolejnych etapach edukacji.

Bardzo dziękujemy p. Anecie Węcławiak za udostępnienie zdjęć.